INSTRUKTORZY
Magdalena Oszek – właścicielka, instruktorka pilates, instruktorka fitness, trener personalny
Z zawodu jestem tancerką, instruktorką fitness (licencja A), instruktorem pilates, trenerem personalnym, licencjonowanym instruktorem TRX i Indoor Cycling.
Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęłam w 1998r w Olsztyńskim AEROFICIE gdzie ukończyłam szkolenie instruktora fitnessu. Regularnie biorę udział w szkoleniach, konwencjach i kongresach fitnessowych w Polsce i za granicą, podczas których doskonalę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Miałam zaszczyt szkolić się u znanych międzynarodowych instruktorów. Brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez takich szkoleniowców jak Dymitris Koutras, Anete Alwarado, Andreas Goller, Michael Gyr, Jannie Lindeque , Daniela Pignata, Anja Ringkamp, Balazs Fuzessy, Beata Adamczyk, Marta Wawszczyk - Mypilatesmethods, Barbara Tylska-Nowakowsaka - MK Pilates Poland, Paweł Oracz i wielu innych.
Fitness to nie tylko moja praca to sposób na życie i moja największa pasja.
Najważniejsze dla mnie jest zdrowie i dobre samopoczucie moich klientów.
Podczas prowadzenia zajęć dużą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa i poprawności wykonywanych ćwiczeń.
Radość i zadowolenie na twarzach moich klientów oraz postępy jakie mogę u nich zaobserwować sprawiają, że jestem szczęśliwa.
W Fitness Studio „Magda” prowadzę indywidualne sesje pilates, treningi personalne, zajęcia Pilates, TRX, Indoor Cycling, Stretching, Modelowanie Sylwetki-sztangi, i Poranny MIX.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poszukując nowych form ruchu i sposobów na uatrakcyjnienie zajęć. Obecnie moją pasją stał się pilates i dlatego nieustannie szkolę się zarówno w polskich jak i międzynarodowych szkołach metdy Pilates.
Sylwia Stachura- instruktorka fitness
Z wykształcenia jestem projektantką ubioru i krawcową i tym zajmuję się na co dzień. Jestem duszą artystyczną na papierze i w ruchu, dlatego bez gimnastyki i tańca nie wyobrażam sobie życia, ponieważ od dziecka były moją mocną stroną i uwielbiałam różne formy sportu, dlatego właśnie postanowiłam realizować się w tym kierunku.
Moja przygoda w Studio Fitness Magda rozpoczęła się w 2008 roku. Mając 22 lata ukończyłam Studium Zdrowia i Urody w Szkole TEB Edukacja w Rybniku na kierunku Instruktor Fitness. Uczestniczyłam w Workshopach z Andreas'em Goller, Dave'em Stauffer i Jannie Lindeque, oraz różnych Ogólnopolskich Konwencjach Fitnessu.
Aktualnie prowadzę zajęcia aerobowe połączone z tańcem, BPU oraz STEP. Bardzo dobrze czuję się w zajęciach wzmacniających i modelujących sylwetkę typu TBC, Interwały lub BPU. Następną moją nową pasją stał się bardzo modny teraz w Polsce Pole Dance, który pokochałam oraz STRETCHING bardzo istotny w Pole Dance. Dodatkowo zaczęłam interesować się zdrową dietą i suplementacją. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia wszystkie Panie, mile widziane osoby, które nigdy nie miały styczności w zajęciach na sali fitness i odczuwają pewien strach lub zniechęcenie, że sobie nie poradzą, gwarantuję, że dacie radę i będziecie zadowolone z siebie. Zdrowy i aktywny tryb życia to podstawa satysfakcji i dobrego samopoczucia na co dzień oraz mocny fundament uniknięcia w przyszłości przykrych chorób cywilizacyjnych. GORĄCO ZAPRASZAM.


Sonia Ścieszka - instruktorka fitness
Jestem instruktorem Rekreacji  Ruchowej - specjalność: fitness-nowoczesne formy gimnastyki, osobą wesołą, spontaniczną i pozytywnie patrzącą na świat. Prowadzę aktywny tryb życia, dlatego ruch i rekreację staram się wprowadzać w każdą swą wolna chwilę. Uprawiam wszelkiego rodzaju sporty amatorsko i zawodowo. Należą do nich:jazda na rowerze, pływanie oraz prowadzenie zajęć w klubie fitness. Bardzo lubię pilates, jogę, body art oraz step, aerobik, dance aerobik, TBC i wszystkie ćwiczenia wzmacniające. Uwielbiam podróże, poprzez które, spełniam się w kolejnym hobby jakim jest fotografowanie.


Sabrina Białdyga- instruktorka fitness, trener personalny
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat interesowałam się sportem, do ukończenia studiów grałam w koszykówkę. W 2010 roku ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Profi Fitness School i od razu rozpoczęłam pracę w Fitness Studio „Magda”. Od tej pory fitness jest bardzo ważną częścią mojego życia, moją pasją. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i workshopach: Step Basic (PFS), Bootcamp, Trio, 100% muscle (EFS – David Stauffer), Step Advanced Methodology (EFS – Taras Klimov), Tabata Training (EFS – Andreas Goller), Functional Group System (EFS – Stefano Carlini), Bosu Cardio, Bosu Core (Faceczech – Sonia Blazkova). Regularnie biorę udział w maratonach Indoor Cycling i konwencjach, śledzę nowinki w świecie fitness. W 2014 roku ukończyłam kurs Trenera Personalnego, co w przyszłości chciałabym wykorzystać do prowadzenia indywidualnych treningów z klientkami. Uwielbiam pracę z ludźmi, a prowadzenie zajęć umożliwia mi obcowanie z różnymi osobowościami. Ruch jest dla mnie jak najlepszy narkotyk – silnie uzależnia! Serdecznie zapraszam na moje zajęcia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Agnieszka Chrapkiewicz- instruktorka fitness
Ukończyłam studia na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness, a także Piłki Siatkowej. Od najmłodszych lat interesuje mnie zarówno sport – sporty drużynowe, lekkoatletyka czy tenis, jak i rekreacja – jej wpływ i znaczenie w codziennym życiu. Bardzo lubię wszelkie odmiany ćwiczeń wzmacniających oraz mentalnych. Lubię ćwiczyć w grupie, bo wtedy zawsze się chce! Mobilizuję do aktywności ruchowej swoje otoczenie, bo możliwości mamy naprawdę dużo.
W wolnych chwilach staram się również realizować w swoim innym hobby jakim jest akwarystyka i gra na pianinie. Bardzo lubię jazdę na rolkach – chociaż płynna jazda wymaga od mnie jeszcze mnóstwa pracy.
Zapraszam na swoje zajęcia wszystkich chcących popracować nad sobą i odreagować od codziennego zgiełku. Dbając o swoje ciało łatwiej odnajdziesz dobry życiowy balans.


Anna Kamińska- instruktorka fitness
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i jeszcze kilka lat temu sport lubiłam, ale tylko oglądać leżąc na kanapie. Dopiero stosunkowo niedawno, bo w 2010 zaczęłam swoją przygodę z ruchem, na początku jako uczestniczka różnych zajęć w Studio Fitness "MAGDA". Fitness wciągnął mnie tak bardzo, że w 2012 zdobyłam w Euro Fitness School licencję B i jestem instruktorką aerobiku i stepu. Bardzo lubię także wszystkie formy ćwiczeń wzmacniających oraz jazdę na rowerze, zarówno w naturze na wolnym powietrzu, jak i indoor cycling.Chętnie uczestniczę w konwencjach fitness oraz szkoleniach. Ostatnio wciągnęło mnie także bieganie...sport mocno uzależnia i jest dla mnie ciągłą zaskakującą zabawą :)


Dorota Steblok - instruktorka Zumba Fitness
Jestem licencjonowanym instruktorem Zumba fitness. Taniec towarzyszył mi od najmłodszych lat.Tańcząc w grupie tanecznej zdobywałam wiele wyróżnień i nagród na festiwalach ogólnopolskich. Doświadczenia z Zumbą nabierałam w szkołach tańca i ruchu oraz klubach fitness. Zumba jest dla mnie nie tylko treningiem kształtującym sylwetkę ale również pasją i stylem życia. Spotkania z ludźmi i energia jaka panuje na sali zachęcają do dalszy treningów.Na każdych zajęciach gwarantuję: świetną zabawę w rytmach latynoskich, setki spalonych kalorii, dobre samopoczucie i naukę prostych podstawowych kroków różnych stylów tańca tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, twist i wiele innych. Uczestnicząjąc na zajęcia świetnie się bawisz, ćwiczysz całe ciało i poprawiasz swoje samopoczucie.M. Studio pilates & fitness.


44-200 RYBNIK, ul.Sobieskiego 15,
tel:0324227076. tel. kom: 518 905 166, 502 479 310

CZYNNE:
PONIEDZIAŁEK 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00
WTOREK 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00

ŚRODA 8.00 - 13.00 i 16.00 - 21.00
CZWARTEK 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00
PIĄTEK 8.00 - 12.00 i 16.00 - 19.00

CZYNNE:


PONIEDZIAŁEK: 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00
WTOREK: 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00
ŚRODA: 8.00 - 13.00 i 16.00 - 21.00
CZWARTEK: 8.00 - 13.00 i 17.00 - 21.00
PIĄTEK: 8.00 - 12.00 i 16.00 - 19.00

M. Studio pilates & fitness

44-200 RYBNIK, ul.Sobieskiego 15
tel:0324227076.
tel. kom: 518 905 166, 502 479 310