INSTRUKTORZY
Magdalena Oszek – właścicielka, instruktorka, trener personalny
Z zawodu jestem tancerką, instruktorką fitness (licencja A), instruktorem pilates, trenerem personalnym, licencjonowanym instruktorem TRX i Indoor Cycling.
Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęłam w 1998r w Olsztyńskim AEROFICIE gdzie ukończyłam szkolenie instruktora fitnessu. Regularnie biorę udział w szkoleniach, konwencjach i kongresach fitnessowych w Polsce i za granicą, podczas których doskonalę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Miałam zaszczyt szkolić się u znanych międzynarodowych instruktorów. Brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez takich szkoleniowców jak Dymitris Koutras, Anete Alwarado, Andreas Goller, Michael Gyr, Jannie Lindeque , Daniela Pignata, Anja Ringkamp, Balazs Fuzessy, Beata Adamczyk, Paweł Oracz i wielu innych.
Fitness to nie tylko moja praca to sposób na życie i moja największa pasja.
Najważniejsze dla mnie jest zdrowie i dobre samopoczucie moich klientów.
Podczas prowadzenia zajęć dużą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa i poprawności wykonywanych ćwiczeń.
Radość i zadowolenie na twarzach moich klientów oraz postępy jakie mogę u nich zaobserwować sprawiają, że jestem szczęśliwa.
W Fitness Studio „Magda” prowadzę treningi personalne, zajęcia TRX, Indoor Cycling, Stretching, Modelowanie Sylwetki-sztangi, Trening Obwodowy i Poranny MIX.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poszukując nowych form ruchu i sposobów na uatrakcyjnienie zajęć.


Sylwia Stachura- instruktorka fitness
Z wykształcenia jestem projektantką ubioru i krawcową i tym zajmuję się na co dzień. Jestem duszą artystyczną na papierze i w ruchu, dlatego bez gimnastyki i tańca nie wyobrażam sobie życia, ponieważ od dziecka były moją mocną stroną i uwielbiałam różne formy sportu, dlatego właśnie postanowiłam realizować się w tym kierunku.
Moja przygoda w Studio Fitness Magda rozpoczęła się w 2008 roku. Mając 22 lata ukończyłam Studium Zdrowia i Urody w Szkole TEB Edukacja w Rybniku na kierunku Instruktor Fitness. Uczestniczyłam w Workshopach z Andreas'em Goller, Dave'em Stauffer i Jannie Lindeque, oraz różnych Ogólnopolskich Konwencjach Fitnessu.
Aktualnie prowadzę zajęcia aerobowe połączone z tańcem, BPU oraz STEP. Bardzo dobrze czuję się w zajęciach wzmacniających i modelujących sylwetkę typu TBC, Interwały lub BPU. Następną moją nową pasją stał się bardzo modny teraz w Polsce Pole Dance, który pokochałam oraz STRETCHING bardzo istotny w Pole Dance. Dodatkowo zaczęłam interesować się zdrową dietą i suplementacją. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia wszystkie Panie, mile widziane osoby, które nigdy nie miały styczności w zajęciach na sali fitness i odczuwają pewien strach lub zniechęcenie, że sobie nie poradzą, gwarantuję, że dacie radę i będziecie zadowolone z siebie. Zdrowy i aktywny tryb życia to podstawa satysfakcji i dobrego samopoczucia na co dzień oraz mocny fundament uniknięcia w przyszłości przykrych chorób cywilizacyjnych. GORĄCO ZAPRASZAM.


Sonia Ścieszka - instruktorka fitness
Jestem instruktorem Rekreacji  Ruchowej - specjalność: fitness-nowoczesne formy gimnastyki, osobą wesołą, spontaniczną i pozytywnie patrzącą na świat. Prowadzę aktywny tryb życia, dlatego ruch i rekreację staram się wprowadzać w każdą swą wolna chwilę. Uprawiam wszelkiego rodzaju sporty amatorsko i zawodowo. Należą do nich:jazda na rowerze, pływanie oraz prowadzenie zajęć w klubie fitness. Bardzo lubię pilates, jogę, body art oraz step, aerobik, dance aerobik, TBC i wszystkie ćwiczenia wzmacniające. Uwielbiam podróże, poprzez które, spełniam się w kolejnym hobby jakim jest fotografowanie.


Sabrina Białdyga- instruktorka fitness, trener personalny
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od najmłodszych lat interesowałam się sportem, do ukończenia studiów grałam w koszykówkę. W 2010 roku ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Profi Fitness School i od razu rozpoczęłam pracę w Fitness Studio „Magda”. Od tej pory fitness jest bardzo ważną częścią mojego życia, moją pasją. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i workshopach: Step Basic (PFS), Bootcamp, Trio, 100% muscle (EFS – David Stauffer), Step Advanced Methodology (EFS – Taras Klimov), Tabata Training (EFS – Andreas Goller), Functional Group System (EFS – Stefano Carlini), Bosu Cardio, Bosu Core (Faceczech – Sonia Blazkova). Regularnie biorę udział w maratonach Indoor Cycling i konwencjach, śledzę nowinki w świecie fitness. W 2014 roku ukończyłam kurs Trenera Personalnego, co w przyszłości chciałabym wykorzystać do prowadzenia indywidualnych treningów z klientkami. Uwielbiam pracę z ludźmi, a prowadzenie zajęć umożliwia mi obcowanie z różnymi osobowościami. Ruch jest dla mnie jak najlepszy narkotyk – silnie uzależnia! Serdecznie zapraszam na moje zajęcia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Agnieszka Chrapkiewicz- instruktorka fitness
Ukończyłam studia na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness, a także Piłki Siatkowej. Od najmłodszych lat interesuje mnie zarówno sport – sporty drużynowe, lekkoatletyka czy tenis, jak i rekreacja – jej wpływ i znaczenie w codziennym życiu. Bardzo lubię wszelkie odmiany ćwiczeń wzmacniających oraz mentalnych. Lubię ćwiczyć w grupie, bo wtedy zawsze się chce! Mobilizuję do aktywności ruchowej swoje otoczenie, bo możliwości mamy naprawdę dużo.
W wolnych chwilach staram się również realizować w swoim innym hobby jakim jest akwarystyka i gra na pianinie. Bardzo lubię jazdę na rolkach – chociaż płynna jazda wymaga od mnie jeszcze mnóstwa pracy.
Zapraszam na swoje zajęcia wszystkich chcących popracować nad sobą i odreagować od codziennego zgiełku. Dbając o swoje ciało łatwiej odnajdziesz dobry życiowy balans.


Anna Kamińska- instruktorka fitness
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i jeszcze kilka lat temu sport lubiłam, ale tylko oglądać leżąc na kanapie. Dopiero stosunkowo niedawno, bo w 2010 zaczęłam swoją przygodę z ruchem, na początku jako uczestniczka różnych zajęć w Studio Fitness "MAGDA". Fitness wciągnął mnie tak bardzo, że w 2012 zdobyłam w Euro Fitness School licencję B i jestem instruktorką aerobiku i stepu. Bardzo lubię także wszystkie formy ćwiczeń wzmacniających oraz jazdę na rowerze, zarówno w naturze na wolnym powietrzu, jak i indoor cycling.Chętnie uczestniczę w konwencjach fitness oraz szkoleniach. Ostatnio wciągnęło mnie także bieganie...sport mocno uzależnia i jest dla mnie ciągłą zaskakującą zabawą :)


Dorota Steblok - instruktorka Zumba Fitness
Jestem licencjonowanym instruktorem Zumba fitness. Taniec towarzyszył mi od najmłodszych lat.Tańcząc w grupie tanecznej zdobywałam wiele wyróżnień i nagród na festiwalach ogólnopolskich. Doświadczenia z Zumbą nabierałam w szkołach tańca i ruchu oraz klubach fitness. Zumba jest dla mnie nie tylko treningiem kształtującym sylwetkę ale również pasją i stylem życia. Spotkania z ludźmi i energia jaka panuje na sali zachęcają do dalszy treningów.Na każdych zajęciach gwarantuję: świetną zabawę w rytmach latynoskich, setki spalonych kalorii, dobre samopoczucie i naukę prostych podstawowych kroków różnych stylów tańca tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, twist i wiele innych. Uczestnicząjąc na zajęcia świetnie się bawisz, ćwiczysz całe ciało i poprawiasz swoje samopoczucie.


Madzia Czerwińska – instruktorka fitness
Tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej Fitness – Nowoczesne Formy Gimnastyki zdobyłam w 2010 roku. Jako dziecko tańczyłam przez wiele lat w zespole tanecznym, stąd też narodziła się moja pasja do aerobiku. W fitnessie najbardziej fascynuje mnie różnorodność oraz praca z ludźmi. Zdecydowanie jestem zwolenniczką zajęć o dużej intensywności. Przygotowując swoje treningi staram się często wplatać nowe elementy, ponieważ sama nie lubię nudy. Bardzo cenię sobie zajęcia mentalne ponieważ m.in. poprawiają świadomość swojego ciała oraz uelastyczniają mięśnie. Uważam, że każda osoba intensywnie ćwicząca powinna znaleźć na nie czas. Moją ulubioną formą zajęć mentalnych jest Vinyasa Power Yoga. Jest to rodzaj jogi, w którym kładzie się duży nacisk na synchronizację ruchu z oddechem, a sekwencje asan przypominają płynny taniec. W maju 2016 roku ukończyłam szkolenie Vinyasa Power Yoga Basic. Do moich ulubionych dyscyplin sportowych poza aerobikiem należy obecnie wspinaczka skałkowa. Jest to świetna forma aktywności, którą można uprawiać na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody.


Katarzyna Bartoniek - instruktorka fitness. Miłośniczka aktywnego trybu życia. Jako dziecko trenowała żeglarstwo, by następnie zostać trenerem i pasją zarażać najmłodszych. Podobnie wyglądało to z zajęciami fitness, na które sama uczęszczała, by wreszcie spełnić swe marzenie i zostać instruktorką. Uprawnienia zdobyła w szkole Open Mind. Pochwalić się może dwoma certyfikatami: Open Mind Fitness Instruktor oraz Open Mind Aqua Aerobik Instruktor.FITNESS      STUDIO
"MAGDA"


44-200 RYBNIK, ul.Sobieskiego 15,
tel:0324227076. tel. kom: 518 905 166, 502 479 310

CZYNNE:
PONIEDZIAŁEK 16.00-21.00
WTOREK 09.00-11.00; 16.00-21.00

ŚRODA 16.00-21.00
CZWARTEK 09.00-11.00; 16.00-21.00
PIĄTEK 16.00-19.00

CZYNNE:


PONIEDZIAŁEK: 16.00-21.00
WTOREK: 09.00-11.00; 16.00-21.00
ŚRODA: 16.00-21.00
CZWARTEK: 09.00-11.00; 16.00-21.00
PIĄTEK: 16.00-19.00

FITNESS STUDIO "MAGDA"

44-200 RYBNIK, ul.Sobieskiego 15
tel:0324227076.
tel. kom: 518 905 166, 502 479 310